O firmie

Zakład Produkcji Betonów J&SW w Czechowicach-Dziedzicach powstał w roku 1990. Bezkompromisowość w kwestii jakości oferowanych produktów oraz poziomu realizacji usług, zapewniła nam uznanie klientów i stabilną pozycję na rynku. Oddziały naszej firmy znajdują się obecnie w Czechowicach –Dziedzicach, Bielsku-Białej oraz Ostrawie.

W katalogu świadczonych przez nas usług znajduje się projektowanie i realizacja przemysłowych posadzek betonowych, a także produkcja i transport mieszanki betonowej. Z naszego betonu wykonujemy standardowe i niestandardowe prefabrykaty betonowe, których bogaty zasób jest w naszej ofercie nieustannie poszerzany. Ponadto wykonujemy zlecenia dotyczące prac ogólnobudowlanych, dotyczących właściwego spreparowania podłoża i podbudowy pod posadzkę.

Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz nieustanne podążanie za dynamiką rynku zapewnia naszym klientom nowoczesne, kompleksowe rozwiązania budowlane. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających kontrahentów i działamy w oparciu o ich potrzeby.

Logo BetonBest

Zadzwoń 888 740 888