PŁYTY BETONOWE

Płyty betonowe to tani, łatwy w montażu i estetyczny materiał budowlany. Mają niezwykle szerokie zastosowanie nie tylko w budownictwie, ale również w aranżacjach przestrzeni i projektach wnętrz. Nasza oferta zawiera modne płyty imitujące naturalne deski, pnie, belki oraz kamienie, które z powodzeniem zastępują mniej trwałe, newralgiczne elementy wyposażenia ogrodu. Na szczególną uwagę zasługują płyty z betonu architektonicznego, znakomicie wpisującego się w obowiązujące na całym świecie trendy designerskie. Płyty betonowe to trwałe, niedrogie i funkcjonalne komponenty dekoracyjne.

Płyty betonowe to również podstawowy budulec wszelkich ciągów komunikacyjnych, jak chodniki, jezdnie oraz place. Ponadto pełnią rolę stabilizatorów i umocnień przy skarpach i rowach. Z uwagi na specyfikację, charakteryzują się dużą nośnością i są nieodzownym budulcem dróg dojazdowych dla samochodów ciężarowych z obciążeniem. Co istotne, ich montaż jest nieskomplikowany, a utrzymanie w czystości niezwykle proste.

Dostępność form, rozmaitych wymiarów oraz wybarwień betonu sprawia, że jest płyty betonowe są najchętniej wybieranym materiałem kompozycyjno-budowlanym. Nie bez znaczenia pozostaje aspekt ekonomiczny i praktyczny – beton jest bowiem materiałem relatywnie tanim i ze względu na parametry – posiada szerokie zastosowanie.

Logo BetonBest

Zadzwoń 888 740 888