Transport

Prefabrykaty betonowe to elementy wielokształtne, a ich załadunek i transport może nastręczyć trudności. Ze względu na to, nasza firma posiada w pełni dostosowane do wymogów przewozowych zaplecze załadunkowo-transportowe. Gwarantujemy sprawny i zorganizowany załadunek, przewóz i wyładunek prefabrykatów i mieszanek betonowych.

Do Państwa dyspozycji pozostają pojazdy wyposażone w hydrauliczne dźwigi samochodowe, o udźwigu 1t bądź 4t. Zapewniają one sprawny i bezpieczny załadunek bądź wyładunek, w miejscu wskazanym przez klienta.  

Logistykę tworzenia posadzek betonowych planujemy niezwykle drobiazgowo. Transport mieszanek prowadzimy się w betonomieszarkach o pojemności 6-11 m3. Ponadto dysponujemy urządzeniami pompogruszkowymi, których zadaniem jest mieszanie i pompowanie mieszanki betonowej. 

Nasze pompogruszki podają beton na odległość 28 m, natomiast pompy na wyposażeniu samochodów – na odległość od 18 do 36 m. Dzięki temu posiadamy narzędzia zarówno do obsługi wielkich jak i mniejszych przedsięwzięć budowlanych.

Logo BetonBest

Zadzwoń 888 740 888